IM02EB470K
Dale / VishayDale / Vishay
IM02EB470K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IM02EB470K
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH
Arkusze danych: IM02EB470K.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje IM02EB470K
Part Number IM02EB470K Producent Dale / Vishay
Opis FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5739 pcs Arkusz danych IM02EB470K.pdf
Rodzaj Molded Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Zastawianie Unshielded Seria IM
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 2.5MHz
Opakowania Bulk Package / Case Axial
Inne nazwy 541-1496 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz Indukcyjność 47µH
Wysokość - Siedzą (Max) - Częstotliwość - samorezonansowa 20MHz
szczegółowy opis 47µH Unshielded Molded Inductor 110mA 4.5 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max
Aktualna ocena 110mA Obecny - Nasycenie -