IM02EB2R7J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IM02EB2R7J
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu IM-2 2.7 5% EB E2
Arkusze danych: IM02EB2R7J.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje IM02EB2R7J
Part Number IM02EB2R7J Producent Dale / Vishay
Opis IM-2 2.7 5% EB E2 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4455 pcs Arkusz danych IM02EB2R7J.pdf
Rodzaj Molded Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Zastawianie Unshielded Seria IM
oceny - P @ Częstotliwość 37 @ 7.9MHz
Opakowania - Package / Case Axial
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Materiał - Rdzeń Iron Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz Indukcyjność 2.7µH
Wysokość - Siedzą (Max) - Częstotliwość - samorezonansowa 100MHz
cechy - szczegółowy opis 2.7µH Unshielded Molded Inductor 355mA 550 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Aktualna ocena 355mA