IHM2EB221K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IHM2EB221K
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu IHM-2 220 10% EB E3
Arkusze danych: IHM2EB221K.pdf
40 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje IHM2EB221K
Part Number IHM2EB221K Producent Dale / Vishay
Opis IHM-2 220 10% EB E3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13269 pcs Arkusz danych IHM2EB221K.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 1.000" L x 0.500" W (25.40mm x 12.70mm)
Zastawianie Unshielded Seria IHM-2
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania - Package / Case Radial
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 1kHz
Indukcyjność 220µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.560" (14.22mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - cechy -
szczegółowy opis 220µH Unshielded Inductor 2.2A 330 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max
Aktualna ocena 2.2A Obecny - Nasycenie -