CPCP10R5000JB321
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP10R5000JB321 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CPCP10R5000JB321
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 0.5 OHM 10W 5% RADIAL
Arkusze danych: CPCP10R5000JB321.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CPCP10R5000JB321
Part Number CPCP10R5000JB321 Producent Dale / Vishay
Opis RES 0.5 OHM 10W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 13749 pcs Arkusz danych CPCP10R5000JB321.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±90ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Seria CPCP Tryb panel 500 mOhms
Moc (W) 10W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -65°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 1.372" (34.85mm) cechy Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 500 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Non-Inductive, Safety Wirewound