CMF701K2000FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CMF701K2000FKBF
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 1.2K OHM 1.75W 1% AXIAL
Arkusze danych: CMF701K2000FKBF.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1000 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CMF701K2000FKBF
Part Number CMF701K2000FKBF Producent Dale / Vishay
Opis RES 1.2K OHM 1.75W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 116650 pcs Arkusz danych CMF701K2000FKBF.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Seria CMF Tryb panel 1.2 kOhms
Moc (W) 1.75W Opakowania Bulk
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.2 kOhms ±1% 1.75W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film