CMF55152K00DHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55152K00DHEB Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CMF55152K00DHEB
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 152K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Arkusze danych: CMF55152K00DHEB.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CMF55152K00DHEB
Part Number CMF55152K00DHEB Producent Dale / Vishay
Opis RES 152K OHM 1/2W 0.5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 459395 pcs Arkusz danych CMF55152K00DHEB.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Seria CMF Tryb panel 152 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 152 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film