CMF55152K00BEEA70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55152K00BEEA70 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: CMF55152K00BEEA70
Producent / marka: Dale / Vishay
Opis produktu RES 152K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Arkusze danych: CMF55152K00BEEA70.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje CMF55152K00BEEA70
Part Number CMF55152K00BEEA70 Producent Dale / Vishay
Opis RES 152K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 209033 pcs Arkusz danych CMF55152K00BEEA70.pdf
Tolerancja ±0.1% Współczynnik temperaturowy ±25ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Seria CMF Tryb panel 152 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 152 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film