P38-24SAX
DaburnDaburn
Daburn
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P38-24SAX
Producent / marka: Daburn
Opis produktu AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Arkusze danych: P38-24SAX.pdf
Stan magazynowy 552 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 552 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P38-24SAX
Part Number P38-24SAX Producent Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 552 pcs Arkusz danych P38-24SAX.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 24V
Napięcie - Wejście 115 ~ 220 VAC Rodzaj Enclosed
Rozmiar / Wymiar 4.00" L x 2.70" W x 2.00" H (101.6mm x 68.6mm x 50.8mm) Seria P3
Package / Case 7-DIP Module temperatura robocza -25°C ~ 71°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks Regulacja obciążenia 0.1%
linia rozporządzenie 0.1% cechy SCP
Wydajność - szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 800mA 115 ~ 220 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 800mA Zatwierdzenia CE, cURus, UL
Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
P38-24SX
P38-24SX
Producenci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Na stanie: 599 pcs
Pobieranie: P38-24SX.pdf
RFQ
P38-24SXA
P38-24SXA
Producenci: Daburn
Na stanie: 604 pcs
Pobieranie: P38-24SXA.pdf
RFQ
P38-1XE
P38-1XE
Opis: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
Na stanie: 771 pcs
Pobieranie: P38-1XE.pdf
P38-24SQ
P38-24SQ
Na stanie: 485 pcs
Pobieranie: P38-24SQ.pdf
P38-1XA
P38-1XA
Na stanie: 709 pcs
Pobieranie: P38-1XA.pdf
P38-24S
P38-24S