P35-50SXA
DaburnDaburn
Daburn
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P35-50SXA
Producent / marka: Daburn
Opis produktu AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Arkusze danych: P35-50SXA.pdf
Stan magazynowy 632 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P35-50SXA
Part Number P35-50SXA Producent Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 632 pcs Arkusz danych P35-50SXA.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 50V
Napięcie - Wejście 105 ~ 230 VAC Rodzaj Enclosed
Rozmiar / Wymiar 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Seria P3
Package / Case 7-DIP Module, 5 Leads temperatura robocza -25°C ~ 71°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks Regulacja obciążenia 0.2%
linia rozporządzenie 0.2% cechy SCP
Wydajność - szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 300mA 105 ~ 230 VAC Input
Obecny - Wyjście (Max) 300mA Zatwierdzenia CE, cURus, UL