P34-200S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P34-200S-FST
Producent / marka: Daburn
Opis produktu AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Arkusze danych: P34-200S-FST.pdf
Stan magazynowy 425 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 425 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P34-200S-FST
Part Number P34-200S-FST Producent Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 425 pcs Arkusz danych P34-200S-FST.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 200V
Napięcie - Wejście 105 ~ 125 VAC Rodzaj Enclosed
Rozmiar / Wymiar 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Seria P3
Moc (W) - temperatura robocza -25°C ~ 71°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne - Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
cechy - Wydajność -
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 50mA 105 ~ 125 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 50mA
Zatwierdzenia CE, cURus, UL Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
P34-200S/22
P34-200S/22
Producenci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Na stanie: 568 pcs
Pobieranie: P34-200S/22.pdf
RFQ
P34-200SQX
P34-200SQX
Producenci: Daburn
Na stanie: 538 pcs
Pobieranie: P34-200SQX.pdf
RFQ
P34-1XA
P34-1XA
Opis: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT