P34-100S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P34-100S-FST
Producent / marka: Daburn
Opis produktu AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Arkusze danych: P34-100S-FST.pdf
Stan magazynowy 534 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 534 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P34-100S-FST
Part Number P34-100S-FST Producent Daburn
Opis AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 534 pcs Arkusz danych P34-100S-FST.pdf
Napięcie - Wyjście 4 - Napięcie - Wyjście 3 -
Napięcie - Wyjście 2 - Napięcie - Wyjście 1 100V
Napięcie - Wejście 105 ~ 125 VAC Rodzaj Enclosed
Rozmiar / Wymiar 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Seria P3
Moc (W) - temperatura robocza -25°C ~ 71°C
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Chassis Mount
Wymagane obciążenie minimalne - Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
cechy - Wydajność -
szczegółowy opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 100mA 105 ~ 125 VAC Input Obecny - Wyjście (Max) 100mA
Zatwierdzenia CE, cURus, UL Aplikacje ITE (Commercial)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
P34-100S
P34-100S
Producenci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Na stanie: 656 pcs
Pobieranie: P34-100S.pdf
RFQ
P34-1-FST
P34-1-FST
Producenci: Daburn
Opis: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Na stanie: 594 pcs
Pobieranie: P34-1-FST.pdf
RFQ
P34-1/22
P34-1/22
Na stanie: 557 pcs
Pobieranie: P34-1/22.pdf
P34-100SQX
P34-100SQX
Na stanie: 448 pcs
Pobieranie: P34-100SQX.pdf
P34-100S/22
P34-100S/22
Na stanie: 653 pcs
Pobieranie: P34-100S/22.pdf