DTS26W21-11SD
Przegląd produktów
Part Number: DTS26W21-11SD
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Arkusze danych: DTS26W21-11SD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS26W21-11SD
Part Number DTS26W21-11SD Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1394 pcs Arkusz danych DTS26W21-11SD.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS26W21-11SD
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 11
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS26W21-11SD
Duża średnica Dostarczany 21-11 cechy Shielded
Rozszerzony opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Aktualna ocena 23A Obecny - Max / Kontakt Threaded