DTS26W19-32AA
Przegląd produktów
Part Number: DTS26W19-32AA
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Arkusze danych: DTS26W19-32AA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS26W19-32AA
Part Number DTS26W19-32AA Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2677 pcs Arkusz danych DTS26W19-32AA.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Male Pins
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Olive Drab Inne nazwy DDTS26W19-32AA
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 32
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS26W19-32AA
Duża średnica Dostarczany 19-32 Wstaw materiał Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
zawiera - cechy Coupling Nut
Rozszerzony opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Obecny - Max / Kontakt Threaded Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie 1.520" (38.61mm)