DTS26W13-4HB
Przegląd produktów
Part Number: DTS26W13-4HB
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Arkusze danych: DTS26W13-4HB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS26W13-4HB
Part Number DTS26W13-4HB Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1886 pcs Arkusz danych DTS26W13-4HB.pdf
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS26W13-4HB
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 4
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS26W13-4HB
Duża średnica Dostarczany 13-4 cechy Shielded
Rozszerzony opis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Aktualna ocena 13A Obecny - Max / Kontakt Threaded