DTS26F15-19SE-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DTS26F15-19SE-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Arkusze danych: DTS26F15-19SE-LC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS26F15-19SE-LC
Part Number DTS26F15-19SE-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1896 pcs Arkusz danych DTS26F15-19SE-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Female Sockets
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Silver Inne nazwy DDTS26F15-19SE-LC
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 19
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS26F15-19SE-LC
Duża średnica Dostarczany 15-19 Wstaw materiał Aluminum Alloy, Electroless Nickel
zawiera - cechy Coupling Nut
Rozszerzony opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Obecny - Max / Kontakt Threaded Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie 1.280" (32.51mm)
Średnica nakrętki łączącej Electroless Nickel Kształt kontaktów Plastic
Materiał styków E Typ złącza Plug Housing
Body Material -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DTS26F15-19SN [V003]
DTS26F15-19SN [V003]
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: PLUG ASSY
Na stanie: 2555 pcs
Pobieranie: DTS26F15-19SN [V003].pdf
RFQ
DTS26F15-19SN
DTS26F15-19SN
Opis: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP