DTS24W25-61AA
Przegląd produktów
Part Number: DTS24W25-61AA
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN
Arkusze danych: DTS24W25-61AA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS24W25-61AA
Part Number DTS24W25-61AA Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1262 pcs Arkusz danych DTS24W25-61AA.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Male Pins
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Olive Drab Inne nazwy DDTS24W25-61AA
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 61
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS24W25-61AA
Duża średnica Dostarczany 25-61 Wstaw materiał -
zawiera - cechy -
Rozszerzony opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN