DTS24W25-19SA
Przegląd produktów
Part Number: DTS24W25-19SA
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Arkusze danych: DTS24W25-19SA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS24W25-19SA
Part Number DTS24W25-19SA Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1046 pcs Arkusz danych DTS24W25-19SA.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS24W25-19SA
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 19
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS24W25-19SA
Duża średnica Dostarczany 25-19 cechy Shielded
Rozszerzony opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Aktualna ocena 23A Obecny - Max / Kontakt Threaded