DTS24W23-55PB
Przegląd produktów
Part Number: DTS24W23-55PB
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Arkusze danych: DTS24W23-55PB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS24W23-55PB
Part Number DTS24W23-55PB Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1271 pcs Arkusz danych DTS24W23-55PB.pdf
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS24W23-55PB
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 55
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS24W23-55PB
Duża średnica Dostarczany 23-55 cechy Shielded
Rozszerzony opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Aktualna ocena 7.5A Obecny - Max / Kontakt Threaded