DTS24W23-53SA
Przegląd produktów
Part Number: DTS24W23-53SA
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Arkusze danych: DTS24W23-53SA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 906 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 906 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS24W23-53SA
Part Number DTS24W23-53SA Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 906 pcs Arkusz danych DTS24W23-53SA.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS24W23-53SA
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 53
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS24W23-53SA
Duża średnica Dostarczany 23-53 cechy Shielded
Rozszerzony opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Aktualna ocena 7.5A Obecny - Max / Kontakt Threaded
Materiał styków A Kontakt Wykończenie Grubość Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Średnica kabla 50µin (1.27µm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DTS24W23-53SA-LC
DTS24W23-53SA-LC
Producenci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT