DTS24W23-21JD
Przegląd produktów
Part Number: DTS24W23-21JD
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT
Arkusze danych: DTS24W23-21JD.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 806 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 806 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS24W23-21JD
Part Number DTS24W23-21JD Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 806 pcs Arkusz danych DTS24W23-21JD.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS24W23-21JD
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 21
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS24W23-21JD
Duża średnica Dostarczany 23-21 cechy Shielded
Rozszerzony opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 21POS JAM NUT W/SKT
Aktualna ocena 13A Obecny - Max / Kontakt Threaded