DTS24W21-11SB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DTS24W21-11SB
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT
Arkusze danych: DTS24W21-11SB.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS24W21-11SB
Part Number DTS24W21-11SB Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1425 pcs Arkusz danych DTS24W21-11SB.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS24W21-11SB
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 11
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS24W21-11SB
Duża średnica Dostarczany 21-11 cechy Shielded
Rozszerzony opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/SKT
Aktualna ocena 23A Obecny - Max / Kontakt Threaded