DTS24W21-11HB
Przegląd produktów
Part Number: DTS24W21-11HB
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Arkusze danych: DTS24W21-11HB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS24W21-11HB
Part Number DTS24W21-11HB Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1603 pcs Arkusz danych DTS24W21-11HB.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS24W21-11HB
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 11
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS24W21-11HB
Duża średnica Dostarczany 21-11 cechy Shielded
Rozszerzony opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Aktualna ocena 23A Obecny - Max / Kontakt Threaded