DTS24F25-61PE-LC
Przegląd produktów
Part Number: DTS24F25-61PE-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN
Arkusze danych: DTS24F25-61PE-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS24F25-61PE-LC
Part Number DTS24F25-61PE-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1126 pcs Arkusz danych DTS24F25-61PE-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Male Pins
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Silver Inne nazwy DDTS24F25-61PE-LC
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 61
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS24F25-61PE-LC
Duża średnica Dostarczany 25-61 Wstaw materiał -
zawiera - cechy -
Rozszerzony opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN