DTS24F23-55PA-LC
Przegląd produktów
Part Number: DTS24F23-55PA-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Arkusze danych: DTS24F23-55PA-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS24F23-55PA-LC
Part Number DTS24F23-55PA-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1728 pcs Arkusz danych DTS24F23-55PA-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Male Pins
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Silver Inne nazwy DDTS24F23-55PA-LC
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 55
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS24F23-55PA-LC
Duża średnica Dostarczany 23-55 Wstaw materiał -
zawiera - cechy -
Rozszerzony opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Obecny - Max / Kontakt Threaded Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie -
Średnica nakrętki łączącej Electroless Nickel Kształt kontaktów Plastic
Materiał styków A Typ złącza Receptacle Housing
Body Material Bulkhead - Front Side Nut
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DTS24F23-55PB
DTS24F23-55PB
Producenci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS