DTS24F23-55HC
Przegląd produktów
Part Number: DTS24F23-55HC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Arkusze danych: DTS24F23-55HC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 931 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS24F23-55HC
Part Number DTS24F23-55HC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 931 pcs Arkusz danych DTS24F23-55HC.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS24F23-55HC
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 55
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS24F23-55HC
Duża średnica Dostarczany 23-55 cechy Shielded
Rozszerzony opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Aktualna ocena 7.5A Obecny - Max / Kontakt Threaded
Materiał styków C Kontakt Wykończenie Grubość Gold
Typ złącza Receptacle, Male Pins Średnica kabla 50µin (1.27µm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DTS24F23-55HA [V001]
DTS24F23-55HA [V001]
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na stanie: 1662 pcs
Pobieranie: DTS24F23-55HA [V001].pdf
RFQ
DTS24F23-55HC [V001]
DTS24F23-55HC [V001]
Opis: RECP ASSY
Na stanie: 1494 pcs
Pobieranie: DTS24F23-55HC [V001].pdf
RFQ
DTS24F23-55HD
DTS24F23-55HD
Producenci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS