DTS24F23-53SN-LC
Przegląd produktów
Part Number: DTS24F23-53SN-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT
Arkusze danych: DTS24F23-53SN-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS24F23-53SN-LC
Part Number DTS24F23-53SN-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1652 pcs Arkusz danych DTS24F23-53SN-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Female Sockets
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Silver Inne nazwy DDTS24F23-53SN-LC
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 53
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS24F23-53SN-LC
Duża średnica Dostarczany 23-53 Wstaw materiał -
zawiera - cechy -
Rozszerzony opis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT