DTS20W21-39SC-LC
Przegląd produktów
Part Number: DTS20W21-39SC-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG RCPT FLANGE 39POS SKT
Arkusze danych: DTS20W21-39SC-LC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS20W21-39SC-LC
Part Number DTS20W21-39SC-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 39POS SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2178 pcs Arkusz danych DTS20W21-39SC-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 16 (2), 20 (37) Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Female Sockets
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Olive Drab Inne nazwy DDTS20W21-39SC-LC
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 39
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS20W21-39SC-LC
Duża średnica Dostarczany 21-39 Wstaw materiał -
zawiera - cechy -
Rozszerzony opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 39POS SKT