DTS20W21-11PB
Przegląd produktów
Part Number: DTS20W21-11PB
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Arkusze danych: DTS20W21-11PB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS20W21-11PB
Part Number DTS20W21-11PB Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1966 pcs Arkusz danych DTS20W21-11PB.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS20W21-11PB
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 11
Rodzaj mocowania Panel Mount, Flange Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS20W21-11PB
Duża średnica Dostarczany 21-11 cechy Shielded
Rozszerzony opis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS
Aktualna ocena 23A Obecny - Max / Kontakt Threaded
Materiał styków B Kontakt Wykończenie Grubość Gold
Typ złącza Receptacle, Male Pins Średnica kabla 50µin (1.27µm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DTS20W21-11PBC021
DTS20W21-11PBC021
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na stanie: 2279 pcs
Pobieranie: DTS20W21-11PBC021.pdf
RFQ
DTS20W21-11PAC021
DTS20W21-11PAC021
Opis: RECP ASSY
Na stanie: 2066 pcs
Pobieranie: DTS20W21-11PAC021.pdf
RFQ
DTS20W21-11PB [V001]
DTS20W21-11PB [V001]
Pobieranie: DTS20W21-11PB [V001].pdf
DTS20W21-11PB-LC
DTS20W21-11PB-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT