DTS20W13-4JD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DTS20W13-4JD
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
Arkusze danych: DTS20W13-4JD.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DTS20W13-4JD
Part Number DTS20W13-4JD Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1663 pcs Arkusz danych DTS20W13-4JD.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDTS20W13-4JD
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 4
Rodzaj mocowania Panel Mount, Flange Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DTS20W13-4JD
Duża średnica Dostarczany 13-4 cechy Shielded
Rozszerzony opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
Aktualna ocena 13A Obecny - Max / Kontakt Threaded