DJT16F17-26HC
Przegląd produktów
Part Number: DJT16F17-26HC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Arkusze danych: DJT16F17-26HC.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DJT16F17-26HC
Part Number DJT16F17-26HC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2129 pcs Arkusz danych DJT16F17-26HC.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDJT16F17-26HC
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 26
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DJT16F17-26HC
Duża średnica Dostarczany 17-26 cechy Shielded
Rozszerzony opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Aktualna ocena 7.5A Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock