DJT16F17-26AB
Przegląd produktów
Part Number: DJT16F17-26AB
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Arkusze danych: DJT16F17-26AB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DJT16F17-26AB
Part Number DJT16F17-26AB Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2810 pcs Arkusz danych DJT16F17-26AB.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Male Pins
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Silver Inne nazwy DDJT16F17-26AB
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 26
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DJT16F17-26AB
Duża średnica Dostarczany 17-26 Wstaw materiał Aluminum Alloy, Electroless Nickel
zawiera - cechy Coupling Nut
Rozszerzony opis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie 1.406" (35.71mm)