DJT14E13-4SA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DJT14E13-4SA
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Arkusze danych: DJT14E13-4SA.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DJT14E13-4SA
Part Number DJT14E13-4SA Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2046 pcs Arkusz danych DJT14E13-4SA.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDJT14E13-4SA
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 4
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DJT14E13-4SA
Duża średnica Dostarczany 13-4 cechy -
Rozszerzony opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Aktualna ocena 13A Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock