DJT10F25-19JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DJT10F25-19JB
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Arkusze danych: DJT10F25-19JB.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DJT10F25-19JB
Part Number DJT10F25-19JB Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1760 pcs Arkusz danych DJT10F25-19JB.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDJT10F25-19JB
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 19
Rodzaj mocowania Panel Mount, Flange Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DJT10F25-19JB
Duża średnica Dostarczany 25-19 cechy -
Rozszerzony opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Aktualna ocena 23A Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock