DJT10F15-18PB
Przegląd produktów
Part Number: DJT10F15-18PB
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
Arkusze danych: DJT10F15-18PB.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DJT10F15-18PB
Part Number DJT10F15-18PB Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2331 pcs Arkusz danych DJT10F15-18PB.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiał, wykończenie - Seria MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DDJT10F15-18PB
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 18
Rodzaj mocowania Panel Mount, Flange Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DJT10F15-18PB
Duża średnica Dostarczany 15-18 cechy -
Rozszerzony opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
Aktualna ocena 7.5A Obecny - Max / Kontakt Bayonet Lock
Materiał styków B Kontakt Wykończenie Grubość Gold
Typ złącza Receptacle, Male Pins Średnica kabla 50µin (1.27µm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
DJT10F15-18JN-LC
DJT10F15-18JN-LC
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Na stanie: 5590 pcs
Pobieranie: DJT10F15-18JN-LC.pdf
RFQ
DJT10F15-18PA
DJT10F15-18PA
Producenci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
Na stanie: 1978 pcs
Pobieranie: DJT10F15-18PA.pdf
RFQ
DJT10F15-18PB-LC
DJT10F15-18PB-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT