DJT10E25-19BA
Przegląd produktów
Part Number: DJT10E25-19BA
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Arkusze danych: DJT10E25-19BA.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DJT10E25-19BA
Part Number DJT10E25-19BA Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2480 pcs Arkusz danych DJT10E25-19BA.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 12 Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Female Sockets
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Olive Drab Inne nazwy DDJT10E25-19BA
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 19
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta DJT10E25-19BA
Duża średnica Dostarczany 25-19 Wstaw materiał -
zawiera - cechy -
Rozszerzony opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT