D38999/26FD19AD
Przegląd produktów
Part Number: D38999/26FD19AD
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Arkusze danych: D38999/26FD19AD.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje D38999/26FD19AD
Part Number D38999/26FD19AD Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1535 pcs Arkusz danych D38999/26FD19AD.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Shielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Male Pins
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie D Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Silver Inne nazwy DD38999/26FD19AD
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 19
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta D38999/26FD19AD
Duża średnica Dostarczany 15-19 Wstaw materiał Aluminum Alloy, Electroless Nickel
zawiera - cechy Coupling Nut
Rozszerzony opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Obecny - Max / Kontakt Threaded Materiał nakrętki sprzęgła, poszycie 1.280" (32.51mm)