D38999/24WD15SN
Przegląd produktów
Part Number: D38999/24WD15SN
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Arkusze danych: D38999/24WD15SN.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje D38999/24WD15SN
Part Number D38999/24WD15SN Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2263 pcs Arkusz danych D38999/24WD15SN.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiał, wykończenie D Seria Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DD38999/24WD15SN
temperatura robocza -65°C ~ 175°C Liczba biegunów 15
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta D38999/24WD15SN
Duża średnica Dostarczany 15-15 cechy Shielded
Rozszerzony opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Aktualna ocena 7.5A, 13A Obecny - Max / Kontakt Threaded
Materiał styków N (Normal) Kontakt Wykończenie Grubość Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Średnica kabla 50µin (1.27µm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
D38999/24WD15SE-LC
D38999/24WD15SE-LC
Producenci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT
Na stanie: 1539 pcs
Pobieranie: D38999/24WD15SE-LC.pdf
RFQ
D38999/24WD15SD-LC
D38999/24WD15SD-LC
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Na stanie: 1637 pcs
Pobieranie:
RFQ
D38999/24WD15SN
D38999/24WD15SN
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Pobieranie:
D38999/24WD15SN-LC
D38999/24WD15SN-LC
Producenci: Amphenol Aerospace Operations
Pobieranie: D38999/24WD15SN-LC.pdf
D38999/24WD15SE
D38999/24WD15SE
Opis: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Pobieranie: D38999/24WD15SE.pdf
D38999/24WD18AA
D38999/24WD18AA
Opis: 8D 18C 18#20 PIN J/N
D38999/24WD15SN-LC
D38999/24WD15SN-LC
D38999/24WD15SD
D38999/24WD15SD
Opis: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Pobieranie: D38999/24WD15SD.pdf
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN
Pobieranie: D38999/24WD18AA.pdf
D38999/24WD15SN
D38999/24WD15SN
Pobieranie: D38999/24WD15SN.pdf
D38999/24WD15SN-LC
D38999/24WD15SN-LC
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...