D38999/24FD19SE
Przegląd produktów
Part Number: D38999/24FD19SE
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Arkusze danych: D38999/24FD19SE.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje D38999/24FD19SE
Part Number D38999/24FD19SE Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1620 pcs Arkusz danych D38999/24FD19SE.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiał, wykończenie D Seria Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DD38999/24FD19SE
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 19
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta D38999/24FD19SE
Duża średnica Dostarczany 15-19 cechy Shielded
Rozszerzony opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Aktualna ocena 7.5A Obecny - Max / Kontakt Threaded
Materiał styków E Kontakt Wykończenie Grubość Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Średnica kabla 50µin (1.27µm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
D38999/24FD19SN
D38999/24FD19SN
Producenci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Na stanie: 1642 pcs
Pobieranie:
RFQ
D38999/24FD19SE-LC
D38999/24FD19SE-LC
Producenci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Na stanie: 1590 pcs
Pobieranie: D38999/24FD19SE-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD19SN-LC
D38999/24FD19SN-LC
Producenci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Pobieranie: D38999/24FD19SN-LC.pdf
D38999/24FD19SE
D38999/24FD19SE
Pobieranie: D38999/24FD19SE.pdf
D38999/24FD19SD-LC
D38999/24FD19SD-LC
Pobieranie: D38999/24FD19SD-LC.pdf
Opis: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Pobieranie: D38999/24FD19SN.pdf
D38999/24FD19SE-LC
D38999/24FD19SE-LC
D38999/24FD19SD
D38999/24FD19SD
Pobieranie: D38999/24FD19SD.pdf
D38999/24FD19SE
D38999/24FD19SE
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Pobieranie:
Opis: MILDTL 38999 III JAM NUT
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...