D38999/20FD15HD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D38999/20FD15HD
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS
Arkusze danych: D38999/20FD15HD.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D38999/20FD15HD
Part Number D38999/20FD15HD Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 1736 pcs Arkusz danych D38999/20FD15HD.pdf
Napięcie - znamionowe - Typ atrybutów Environment Resistant
Zakończenie Crimp Rozmiar powłoki - wstaw (konwersja) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiał, wykończenie D Seria Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stan RoHS Bulk Inne nazwy DD38999/20FD15HD
temperatura robocza -65°C ~ 200°C Liczba biegunów 15
Rodzaj mocowania Panel Mount, Flange Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta D38999/20FD15HD
Duża średnica Dostarczany 15-15 cechy Shielded
Rozszerzony opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS
Aktualna ocena 7.5A, 13A Obecny - Max / Kontakt Threaded