SSF67A25B150
Cynergy3Cynergy3
SSF67A25B150 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SSF67A25B150
Producent / marka: Cynergy3
Opis produktu SWITCH 2 LEVEL SS NO/NC .6A
Arkusze danych: SSF67A25B150.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 426 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 426 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SSF67A25B150
Part Number SSF67A25B150 Producent Cynergy3
Opis SWITCH 2 LEVEL SS NO/NC .6A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 426 pcs Arkusz danych SSF67A25B150.pdf
napięcie znamionowe 120VDC, 240VAC Rodzaj Liquid
Przełącznik uruchamiający Level 0.984", 5.906" (25mm, 150mm) Seria SSF67
Typ wyjścia Switch (2) (Single Float) Konfiguracja wyjściowa SPST-NO, SPST-NC
Inne nazwy 725-1137 temperatura robocza 135°C
Rodzaj mocowania Panel Mount, M16x2 Thread Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna Ciecz Gęstość 0.8 Materiał - obudowa i Prism 316 Stainless Steel
szczegółowy opis Liquid Level Sensor Switch (2) (Single Float) SPST-NO, SPST-NC Output Panel Mount, M16x2 Thread Aktualny, bieżący 600mA