ITTUK200A
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ITTUK200A
Producent / marka: Cynergy3
Opis produktu TEMP PROBE K TYPE 6X200MM 1/4"NP
Arkusze danych: ITTUK200A.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 644 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 644 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ITTUK200A
Part Number ITTUK200A Producent Cynergy3
Opis TEMP PROBE K TYPE 6X200MM 1/4"NP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 644 pcs Arkusz danych ITTUK200A.pdf
Typ końcówek Enclosed Terminals Zakres temperatury 0 ~ 1350°C
Seria ITTU Inne nazwy 725-1755
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość - Rura ochronna 200mm Długość - Drut Ołowiany -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Element Type K - Type
Średnica - Rura ochronna 6mm szczegółowy opis K - Type Temperature Sensor 0 ~ 1350°C Non-Grounded Enclosed Terminals