ITTP100A
Cynergy3Cynergy3
ITTP100A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ITTP100A
Producent / marka: Cynergy3
Opis produktu TEMP PROBE PT100 6X100MM 1/4" BS
Arkusze danych: ITTP100A.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 415 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 415 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ITTP100A
Part Number ITTP100A Producent Cynergy3
Opis TEMP PROBE PT100 6X100MM 1/4" BS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 415 pcs Arkusz danych ITTP100A.pdf
Typ końcówek Enclosed Terminals Zakres temperatury -200°C ~ 850°C
Seria ITT Inne nazwy 725-1732
ITTP0100A
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Długość - Rura ochronna 100mm Długość - Drut Ołowiany -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Element Type Pt100
Średnica - Rura ochronna 6mm szczegółowy opis Pt100 Temperature Sensor -200°C ~ 850°C 3 Conductor System Enclosed Terminals