IPSU-GP075-3
Cynergy3Cynergy3
IPSU-GP075-3 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IPSU-GP075-3
Producent / marka: Cynergy3
Opis produktu PRSSR TRNS 0-75PSIG 0-100MV
Arkusze danych: IPSU-GP075-3.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 865 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 865 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje IPSU-GP075-3
Part Number IPSU-GP075-3 Producent Cynergy3
Opis PRSSR TRNS 0-75PSIG 0-100MV Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 865 pcs Arkusz danych IPSU-GP075-3.pdf
Napięcie - Dostawa 9 V ~ 32 V Termination Style Connector
Dostawca urządzeń Pakiet - Seria IPSU
Pressure Type Vented Gauge Styl portów Threaded
Port Rozmiar Male - 1/4" (6.35mm) NPT Package / Case Cylinder
Typ wyjścia Analog Voltage Wydajność 0 mV ~ 100 mV (10V)
Inne nazwy 725-1454
IPSU-GP075-3-ND
temperatura robocza -20°C ~ 80°C
Ciśnienie robocze 75 PSI (517.11 kPa) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalne ciśnienie 150 PSI (1034.21 kPa) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
szczegółowy opis Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 0 mV ~ 100 mV (10V) Cylinder Precyzja ±0.25%