IPSLU-GP015-5
Cynergy3Cynergy3
IPSLU-GP015-5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IPSLU-GP015-5
Producent / marka: Cynergy3
Opis produktu LW PRSSR TRNS 0-15PSIG 4-20MA
Arkusze danych: IPSLU-GP015-5.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 696 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje IPSLU-GP015-5
Part Number IPSLU-GP015-5 Producent Cynergy3
Opis LW PRSSR TRNS 0-15PSIG 4-20MA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 696 pcs Arkusz danych IPSLU-GP015-5.pdf
Napięcie - Dostawa 9 V ~ 32 V Termination Style Connector
Dostawca urządzeń Pakiet - Seria IPSLU
Pressure Type Vented Gauge Styl portów Threaded
Port Rozmiar Male - 1/4" (6.35mm) NPT Package / Case Cylinder
Typ wyjścia Analog Current Wydajność 4 mA ~ 20 mA
Inne nazwy 725-1442
IPSLU-GP015-5-ND
temperatura robocza -20°C ~ 80°C
Ciśnienie robocze 15 PSI (103.42 kPa) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalne ciśnienie 75 PSI (517.11 kPa) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
szczegółowy opis Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder Precyzja ±0.25%