PM2260D95VJ
CrydomCrydom
PM2260D95VJ Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PM2260D95VJ
Producent / marka: Crydom
Opis produktu RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
Arkusze danych: PM2260D95VJ.pdf
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PM2260D95VJ
Part Number PM2260D95VJ Producent Crydom
Opis RELAY SSR 600V 95A PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1068 pcs Arkusz danych PM2260D95VJ.pdf
Napięcie - Obciążenie 48 ~ 600 V Napięcie - Wejście 4 ~ 32VDC
Termination Style Screw Terminal Seria PM22
Opakowania Bulk Package / Case Module
Typ wyjścia AC, Zero Cross Rodzaj mocowania Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Prąd ładowania 95A