PM2260A95VRJH
CrydomCrydom
PM2260A95VRJH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PM2260A95VRJH
Producent / marka: Crydom
Opis produktu RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
Arkusze danych: PM2260A95VRJH.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 923 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 923 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PM2260A95VRJH
Part Number PM2260A95VRJH Producent Crydom
Opis RELAY SSR 600V 95A PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 923 pcs Arkusz danych PM2260A95VRJH.pdf
Napięcie - Obciążenie 48 ~ 600 V Napięcie - Wejście 90 ~ 280VAC/DC
Termination Style Screw Terminal Seria PM22
Opakowania Bulk Package / Case Module
Typ wyjścia AC Rodzaj mocowania Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Prąd ładowania 95A
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Obwód SPST-NO (1 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
PM2260A95VJ
PM2260A95VJ
Producenci: Crydom
Opis: RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
Na stanie: 852 pcs
Pobieranie: PM2260A95VJ.pdf
RFQ
PM2260D25V
PM2260D25V
Producenci: Crydom
Opis: RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
Na stanie: 1980 pcs
Pobieranie: PM2260D25V.pdf
RFQ
PM2260A95VR
PM2260A95VR