HPF480D30R
CrydomCrydom
HPF480D30R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HPF480D30R
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V
Arkusze danych: 1.HPF480D30R.pdf2.HPF480D30R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje HPF480D30R
Part Number HPF480D30R Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4921 pcs Arkusz danych 1.HPF480D30R.pdf2.HPF480D30R.pdf
Napięcie - Obciążenie 48V ~ 660V Napięcie - Wejście 4.5 ~ 32VDC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria HPF Opakowania Bulk
Package / Case Module Typ wyjścia AC
Rodzaj mocowania DIN Rail Prąd ładowania 30A
Obwód SPST-NO (1 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
HPFC-112-01-T-D-04
HPFC-112-01-T-D-04
Producenci: Samtec, Inc.
Opis: CONN SOCK STRIP 26POS .100" T/H
Na stanie: 15061 pcs
Pobieranie: HPFC-112-01-T-D-04.pdf
RFQ
HPF480D30
HPF480D30
Producenci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V