HA60125-10
CrydomCrydom
HA60125-10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HA60125-10
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Arkusze danych: 1.HA60125-10.pdf2.HA60125-10.pdf3.HA60125-10.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 641 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 641 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HA60125-10
Part Number HA60125-10 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 641 pcs Arkusz danych 1.HA60125-10.pdf2.HA60125-10.pdf3.HA60125-10.pdf
Napięcie - Obciążenie 48V ~ 660V Napięcie - Wejście 90 ~ 280VAC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria HA60 Opakowania Bulk
Package / Case Hockey Puck Typ wyjścia AC
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks
Prąd ładowania 125A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Obwód SPST-NO (1 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
HA60125
HA60125
Producenci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V