HA48110-10
CrydomCrydom
HA48110-10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HA48110-10
Producent / marka: Crydom
Opis produktu SSR RELAY SPST-NO 110A 48-530V
Arkusze danych: 1.HA48110-10.pdf2.HA48110-10.pdf3.HA48110-10.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 924 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
20 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HA48110-10
Part Number HA48110-10 Producent Crydom
Opis SSR RELAY SPST-NO 110A 48-530V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 924 pcs Arkusz danych 1.HA48110-10.pdf2.HA48110-10.pdf3.HA48110-10.pdf
Napięcie - Obciążenie 48V ~ 530V Napięcie - Wejście 90 ~ 280VAC
Termination Style Screw Terminal Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria HA48 Opakowania Bulk
Package / Case Hockey Puck Typ wyjścia AC
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Prąd ładowania 110A Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Obwód SPST-NO (1 Form A)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
HA4600CPZ
HA4600CPZ
Producenci: Intersil
Opis: IC VIDEO BUFFER 480MHZ 8-DIP
Na stanie: 5617 pcs
Pobieranie: HA4600CPZ.pdf
RFQ
HA4812-10
HA4812-10
Producenci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 12A 48-530V
Na stanie: 1660 pcs
Pobieranie: HA4812-10.pdf
RFQ
Producenci: Crydom Co.
Opis: RELAY SSR 110A 480VAC DC INPUT
Na stanie: 847 pcs
Pobieranie: HA48110.pdf
HA4600CH96
HA4600CH96
Producenci: Intersil
Opis: IC BUFFER VIDEO 480MHZ SOT23-6
Pobieranie: HA4600CH96.pdf
Producenci: Crydom
Opis: SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V