F1892RD600
CrydomCrydom
F1892RD600 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F1892RD600
Producent / marka: Crydom
Opis produktu DIODE MODULE 600V 90A
Arkusze danych: 1.F1892RD600.pdf2.F1892RD600.pdf3.F1892RD600.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F1892RD600
Part Number F1892RD600 Producent Crydom
Opis DIODE MODULE 600V 90A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1319 pcs Arkusz danych 1.F1892RD600.pdf2.F1892RD600.pdf3.F1892RD600.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.4V @ 270A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 600V
Dostawca urządzeń Pakiet Module Prędkość Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Seria - Opakowania Bulk
Package / Case Module Inne nazwy CC1670
F1892RD600-ND
Temperatura pracy - złącze -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Typ diody Standard Diode Configuration 1 Pair Series Connection
szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 600V 90A (DC) Chassis Mount Module Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 90A (DC)